Nieuws

31 december Oliebollenactie

Het jaar is bijna weer ten einde en met de jaarwisseling voor de deur, breekt er weer een drukke tijd aan, want bij oudejaarsdag hoort onze oliebollenactie. Op 31 december komen onze leden 's ochtends vanaf 10.00 uur aan de deur om overheerlijke oliebollen en appelbeignets te verkopen. De opbrengst van de oliebollenactie komt ten goede aan de vereniging. Onze leden gemist? Op oudejaarsdag kun je tijdens openingstijden ook terecht bij bakkerij Nollen.

Over Amuzant

Muziekvereniging Amuzant is opgericht in oktober 1984 en sindsdien hét adres voor muziekeducatie in Hengevelde en omgeving. Naast muzieklessen door gediplomeerde muziekdocenten, staat bij Amuzant gezamelijk muziek maken in het middelpunt. Dit is mogelijk in het B-orkest en het A-orkest. Met verschillende muzikale activiteiten die door het jaar heen georganiseerd worden draagt Amuzant bij aan een muzikaal Hengevelde en biedt daarmee jong en oud de mogelijkheid om kennis te maken met het spelen van een instrument.

Contact

Amuzant

Secretariaat:
Bekkampstraat 24,
7496 AJ Hengevelde

E-mail: info@amuzant.nl

© 2017 Amuzant. All Rights Reserved. Designed By MarkT-DEsign

Zoeken